post

Poraz RK KOZARA MP 2 na domaćem terenu od ekipe RK Srbac

U III kolu 2. lige RS grupa zapad rukometaši Kozara MP su poraženi na domaćem terenu od ekipe RK Srbac rezultatom 23:25 (09:10).

Strijelci : Milisavljević S. 9 golova, Burazor D. 6 golova, Kos M. i Burazor M. po 3 gola, Nikolić D. i Delić D. po 1 gol.

Na golu odličan Cvijanović sa 12 odbrana, koji je po rječima trenera Miljuša bio na nivou zadatka, kao najbolji pojedinac u 2 ekipe.

” Prvo poluvreme otvoreno nesigurno sa puno promašenih zicera, ali sa dobrom odbranom. Drugo poluvreme otvaramo odlično i prelazimo u rezultatsku prednost, ali neiskustvo i mladost ipak donosi u poslednjih 15 minuta turbulentnu završnicu, što koristi iskusnija i starija ekipa iz Srpca i dolazi do pobede od 2 gola prednosti. Opet puno neiskorištenih šansi pokraj dobre igre u oba smera, ali ipak  zadovoljna je i publika koja je uživala gledajući momke koji su od nekih protivničkih igrača mlađi i po 20 godina.” izjavio je Milan Miljuš trener ekipe RK KOZARA MP nakon završenog meča.