post

6. Memorijalni turnir “Zlatko Ivić Čiva”, Valpovo

Proteklog vikenda naši dječaci 2004+ godište učestvovali su na 6. Memorijalnom turniru “Zlatko Ivić Čiva”, u Valpovu. Naša ekipa je u konkurenciji najboljih ekipa u Hrvatskoj osvojila 7. mjesto.

“Imali smo priliku da se susretnemo i ukrstimo koplja sa svim najboljim ekipama u Hrvatskoj. Našoj ekipi nedostajalo je nekoliko dječaka, ali svi oni koji su išli u Valpovo pružili su svoj maksimum i prestavili se u solidnom izdanju. igrali smo poprilično dobru odbranu, ali smo opet imali previše tehničkih grešaka i izgubljenih lopti. Možda smo mogli imati pobjedu ili dvije više, ali je plasman na turniru poprilično realan” izjavio je trener ekipe Gajić Dragan.

Hvala prijateljima u Valpovu, jer su više od prijatelja !!! Vidimo se ponovo i ovaj vikend.