post

Pobjeda Kozare MP 2 na gostovanju u Novom Gradu

U I kolu 2. lige RS grupa zapad rukometaši Kozara MP na gostovanju u Novom Gradu savladali su Srednjoškolac 36:27 (14:15).

Strijelci : Milisavljević Srđan 13 golova, Burazor Mihajlo 12 golova, Kos Marko 4 gola, Mulalić Kenan i Šarenac Luka po 2 gola, Stojanović Filip, Kondić David i Delić Danilo po 1 gol. Golmani standardni.

“Ušli smo nervozno u utakmicu verovatno zbog mnogo mladih igrača 2004-og godišta koji prvi put igraju seniorsku ligu i gubili veći deo prvog polivremena. Zatim krajem prvog poluvremena došli smo do svoje igre i otišli na odmor sa jednim golom prednosti. Drugo poluvreme smo otvorili veoma dobro i do kraja utakmice kontrolisali rezultatsku prednost. Takođe, nismo bili kompletni jer je dosta igrača 2004-og godište na ekskurziji kao i dva igrača 2002-og godišta koji nisu bili u mogućnosti zbog škole ići sa ekipom na gostovanje, što me naravno kao trenera raduje jer je to znak da ima još puno prostora za bolju igru” , izjavio je Milan Miljuš trener ekipe RK KOZARA MP nakon završenog meča.